Atrakcje

ATRAKCJE

Hotel Haber Hotel & Spa to miejsce, gdzie komfort i wyjątkowość w każdym detalu są naszym priorytetem. Dla naszych gości oferujemy dwa rodzaje pokojów, aby zapewnić im wybór odpowiedniego zakwaterowania dostosowanego do ich potrzeb i preferencji.

Luksus i wygoda

Basen na dachu

To nie tylko doskonały sposób na ochłodzenie się w gorące dni, ale także wyjątkowa okazja do podziwiania malowniczych krajobrazów, które stają się nieodłącznym elementem pobytu w Hotelu Haber Hotel & Spa na Zanzibarze.

To nie tylko doskonały sposób na ochłodzenie się w gorące dni, ale także wyjątkowa okazja do podziwiania malowniczych krajobrazów, które stają się nieodłącznym elementem pobytu w Hotelu Haber Hotel & Spa na Zanzibarze.

Luksus i wygoda

Jacuzzi na dachu

Hotel Haber Hotel & Spa dba o pełne zadowolenie swoich gości, oferując im luksusowy relaks w jacuzzi na dachu. To miejsce, które doskonale nadaje się do błogiego odpoczynku, pozwalając naszym gościom odprężyć się i w pełni zrelaksować pod tropikalnym niebem Zanzibaru. Wieczorem, jacuzzi na dachu staje się romantycznym azylem, gdzie można delektować się obserwacją błyszczących gwiazd na nocnym niebie. To niezapomniane doświadczenie, które tworzy intymną atmosferę i sprawia, że chwile spędzone tutaj są wyjątkowe.

Co więcej, jacuzzi na dachu oferuje niesamowity widok na okolicę, co czyni je niezwykle atrakcyjnym miejscem dla miłośników komfortu i romantycznych chwil. Goście mogą cieszyć się panoramicznym widokiem na otaczający krajobraz, w tym piękną przyrodę Zanzibaru oraz malowniczy krajobraz miejsca. To idealne miejsce na relaks po dniu pełnym wrażeń lub romantyczną chwilę we dwoje, która pozostanie w pamięci na długo po powrocie do domu. Jacuzzi na dachu Hotelu Haber Hotel & Spa to prawdziwy raj dla tych, którzy pragną poczuć luksus i komfort na Zanzibarze.

Luksus i wygoda

Drzewa owocowe

Na terenie Hotelu Haber Hotel & Spa znajdują się urocze ogrody pełne egzotycznych drzew owocowych. To miejsce, gdzie każdy gość może oderwać się od codzienności i zanurzyć w atmosferze natury. Otoczenie palm i bujnej roślinności tworzy doskonały klimat do relaksu i wyciszenia.

Na terenie Hotelu Haber Hotel & Spa znajdują się urocze ogrody pełne egzotycznych drzew owocowych. To miejsce, gdzie każdy gość może oderwać się od codzienności i zanurzyć w atmosferze natury. Otoczenie palm i bujnej roślinności tworzy doskonały klimat do relaksu i wyciszenia.

Luksus i wygoda

Cisza i spokój

Jednym z głównych atutów Hotelu Haber Hotel & Spa jest jego wyjątkowe położenie, oddalone od miejskiego zgiełku i hałasu. Nasza okolica stanowi prawdziwą oazę ciszy i spokoju, co sprawia, że nasi goście mogą w pełni zrelaksować się i oderwać od trudów codziennego życia. To miejsce jest doskonałą przeciwwagą dla intensywnego tempa współczesnego świata, pozwalając na chwilę oderwania się od wszelkich trosk i zmartwień.

Otoczenie Hotelu Haber Hotel & Spa sprzyja także duchowej równowadze. Dla wielu gości jest to miejsce, gdzie mogą praktykować medytację, kontemplację i odnajdywać wewnętrzny spokój. Malownicze krajobrazy, szum fal Oceanu Indyjskiego oraz harmonia natury tworzą idealne warunki do refleksji i regeneracji. To miejsce, gdzie czas zwalnia, a każdy oddech staje się głębszy, co czyni nasz hotel wyjątkowym azylem spokoju na Zanzibarze.

Luksus i wygoda

Jozani Chwaka Bay

Jozani Chwaka Bay to fascynujące miejsce, które znajduje się w pobliskiej okolicy Hotelu Haber Hotel & Spa na Zanzibarze. Ta urokliwa zatoka otoczona jest tropikalnymi lasami, mokradłami i bujną roślinnością, tworząc niezwykłą scenerię dla miłośników przyrody. To prawdziwy raj dla obserwatorów ptaków i entuzjastów dzikiej przyrody, gdzie można spotkać rzadkie gatunki ptaków i małpy czerwonolicych colobus.

Nasza oferta obejmuje organizację wycieczek do Jozani Chwaka Bay, co stanowi niezapomniane doświadczenie dla miłośników przyrody. Podczas tych wycieczek nasi goście mają okazję eksplorować tę magiczną krainę, uczestniczyć w ekscytujących obserwacjach dzikich zwierząt i odkrywać piękno egzotycznej roślinności. Jozani Chwaka Bay to miejsce, które pozwala na bliski kontakt z naturą i odkrywanie fascynujących aspektów lokalnej przyrody Zanzibaru.

Luksus i wygoda

Stone town

Stone Town to historyczne miasto, które stanowi prawdziwy skarb kulturowy i dziedzictwo Zanzibaru. Położone niedaleko Hotelu Haber Hotel & Spa, to miejsce urzeka wąskimi, labiryntowymi uliczkami, które ukazują bogactwo architektoniczne i historyczne tego regionu. Zabytkowe budynki, w tym pałace, meczety i fortyfikacje, świadczą o długiej historii miasta jako ważnego ośrodka handlowego i kulturowego w regionie Oceanu Indyjskiego.

Nasi goście mają okazję zwiedzić Stone Town, gdzie każdy zakamarek jest pełen historii, tradycji i lokalnej kultury. Można tu odnaleźć rękodzieło, które stanowi integralną część życia mieszkańców, oraz spróbować lokalnych smaków na tradycyjnym bazarze. Wizyta w Stone Town staje się niezwykle fascynującym przygodą, która pozwala odkryć tajemnice Zanzibaru i poznać jego unikalne dziedzictwo kulturowe.

Luksus i wygoda

Prison Island

Wyspa Prison Island, znana również jako Changuu Island, to niezwykła atrakcja, którą nasi goście mogą łatwo zwiedzić, korzystając z lokalizacji Hotelu Haber Hotel & Spa na Zanzibarze. Jednak to nie tylko kolejna wyspa w archipelagu, to miejsce, które kryje w sobie fascynującą historię i niezwykłe przyrodnicze bogactwo. To tutaj można spotkać olbrzymie żółwie lądowe, które są symbolem ochrony przyrody na Zanzibarze. Obserwacja tych imponujących stworzeń to niezapomniane doświadczenie, które pozwala poczuć się blisko natury.

Prison Island ma także bogatą przeszłość jako dawna kolonia karnej, co dodaje jej jeszcze większej tajemnicy i interesującej historii. Oprócz eksploracji wyspy i spotkań z żółwiami, nasi goście mogą również korzystać z wspaniałych plaż, które zapewniają doskonałe warunki do relaksu i uprawiania snorkelingu wokół koralowych raf. To miejsce, które oferuje nie tylko przyrodnicze bogactwo, ale także ciekawą historię i rozrywki na świeżym powietrzu, co sprawia, że jest niezwykle atrakcyjne dla wszystkich, którzy odwiedzają Hotel Haber Hotel & Spa.

HABER HOTEL & SPA – KONTAKT

Skontaktuj się z nami i spędź wakacje życia na Zanzibarze